У Полтавському геріатричному пансіонаті утеплили корпус

Здоров'я
Андрій Іванов25 грудня 2015 о 17:21895 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтавському геріатричному пансіонаті утеплили корпус
Сьогодні, 25 грудня, журналістам та Валерію Головку, голові Полтавської ОДА, показали оновлений корпус Горбанівського геріатричного пансіонату, що під Полтавою.

У Полтавському геріатричному пансіонаті утеплили корпусТепер в пансіонаті буде тепліше. Фото Андрія Іванова

Оновлення включало в себе: утеплення фасаду, даху, підвалу, технічного поверху, заміну вікон та теплокомунікацій.

- Основним завданням цього проекту була термомодернізація корпусу, - говорить Тимофій Голбан, начальник управління капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації. – Вартість робіт сім мільйонів гривень, які виділив Фонд регіонального розвитку. Нам вдалося зекономити півмільйона від попередньої вартості, яка була заявлена, за рахунок більш сучасних матеріалів. Щодо економії тепла, то тут буде зберігатися близько 30-40 відсотків.

Не зважаючи на відпустку, Валерій Головко особисто приїхав та переконався: температура в оновленому корпусі – близько 21 градусу за Цельсієм. Цю інформацію він підкреслив з градусника у одній із кімнат. До речі, мешканці пансіонату охоче спілкували з Валерієм Головком.

- Зараз ми будемо вирішувати також і питання реконструкції внутрішніх приміщень пансіонату, - зауважив голова ОДА. – Ми хочемо привести у відповідність кімнати де мешкають пенсіонери.

170 підопічних пансіонату проживають у оновленому корпусі, планують також утеплити і наступний, де проживають 135 пенсіонерів, розповів Микола Чабан, директор Горбанівського геріатричного пансіонату.

Читайте також: У лікарнях областей планують заощадити кошти, зменшивши ліжко-місця

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter