На Полтавщині відкрили новий реанімаційний кардіоблок

Здоров'я
Юлія Обелець6 червня 2016 о 14:04620 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині відкрили новий реанімаційний кардіоблок
Новий реанімаційний кардіоблок відкрили в Кременчуці.

2 червня у міській лікарні №3 Кременчука відбулося офіційне відкриття інфарктного блоку кардіологічного відділення.

На Полтавщині відкрили новий реанімаційний кардіоблокНовий реанімаційний кардіоблок відкрили в Кременчуці.Фото з сайту Полтавської ОДА

Будівництво інфарктного блоку кардіологічного відділення тривало 1,5 роки, йдеться на сайті Полтавської ОДА. Спочатку будівельники звели над приймальним відділення міської лікарні №3 надбудову, а вже потім – підрядна організація провела внутрішні роботи. В інфарктному блоці є палати для хворих, а також реанімаційна палата для тяжкохворих людей із серцевими хворобами.

Реанімаційний кардіоблок укомплектовано необхідним медичним обладнанням для надання реанімаційних заходів пацієнтам із важкими хворобами серця, а також усім необхідним устаткуванням, меблями, білизною тощо.

В цілому, на реалізацію проекту з будівництва інфарктного блоку кардіологічного відділення лікарні з міського бюджету виділили 4,5 млн. гривень.

Як зазначив головний лікар закладу Вадим Українець, наразі реанімаційні палати інфарктного блоку розраховано на 6 хворих, попередньо проектом передбачалося, що в них буде три ліжко-місця. Рішення про збільшення таких ліжко-місць прийняли зважаючи на те, що останнім часом значно збільшилася кількість випадків захворювань на тяжкі серцеві недуги.

Вадим Українець наголосив, що медична апаратура в інфарктному блоці відповідає вимогам надання невідкладної допомоги пацієнтам із важкими хворобами серця. За словами головного обласного кардіолога Костянтина Вакуленка, в містах обласного значення Полтавського регіону подібних відділень на даний час немає, аналог йому є тільки у Полтаві.

Нині в другій половині кардіологічного відділення лікарні тривають ремонтні роботи. Завершити їх планують восени.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter