На Полтавщині для батьків планують зменшити вартість путівок на оздоровлення дітей

Здоров'я
Юлія Обелець19 жовтня 2015 о 12:47913 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині для батьків планують зменшити вартість  путівок на оздоровлення дітей
За рахунок зменшення вартості путівок сімейним бюджетам, планують збільшити кількість дітей, які оздоровляться.

На Полтавщині для батьків планують зменшити вартість путівок на оздоровлення дітейНа Полтавщині для батьків планують зменшити вартість путівок на оздоровлення дітей. Фото www.bmwclub.ua

19 жовтня під час наради в голови області говорили про підсумки оздоровлення дітей влітку 2015 року. Валерій Головко залишився незадоволений кількістю дітей, які оздоровились (загальна наповненість таборів на Полтащині в поточному році – 65%). Тому Валерій Анатолійович запропонував в подальшому зробити вартість путівки для батьківських гаманців більш доступною.

Зі слів начальника Департаменту освіту Євгенія Ленського, нині це близько 3 тисячі гривень, а, згідно опитування серед батьків, вони можуть виділяти на оздоровлення дитини не більше 600-700 гривень.

На що голова області й зауважив, що потрібно аби така сума і була для батьків, а решту брав на себе бюджет та спонсорські кошти.

Також Валерій головко закликав начальник Департаменту освіти переформатувати підхід до питання оздоровлення дітей, зокрема щоб діти оздоровлювались на природі – біля річки та лісу, а не в містах у пришкільних таборах, де немає такого чистого повітря.

До теми – Діти переселенців зможуть відпочити у Німеччині

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter