На Полтавщині 7 районів не зареєстрували інвалідів, аби вони отримали необхідну допомогу

Здоров'я
Юлія Обелець22 лютого 2016 о 15:241073 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині 7 районів не зареєстрували інвалідів, аби вони отримали необхідну допомогу
Головний медик області назвав райони Полтавщини, що не подали жодної заяви для забезпечення їхнього населення з інвалідністю необхідними технічними та іншими засобами.

На Полтавщині 7 районів не зареєстрували інвалідів, аби вони отримали необхідну допомогуНа Полтавщині 7 районів не зареєстрували інвалідів, аби вони отримали необхідну допомогу

22 лютого під час наради в Полтавській ОДА на чолі з головою області говорили про ігнорування деякими районами Постанови Кабміну № 1301 «Про забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами».

До слова, забезпечення людей з інвалідністю і дітей-івалідів технічними засобами здійснюється на підставі медичного висновку за рахунок та в межах коштів державного та місцевих бюджетів.

На Полтавщині 7 районів не зареєстрували інвалідів, аби вони отримали необхідну допомогуВіктор Лисак

Віктор Лисак назвав райони, де не зареєстрували жодної людини з інвалідністю, яка потребує безкоштовного забезпечення необхідними засобами, які передбачає документ.

– Є території (про райони Полтавщини, – автор), які не виконають постанови, – зауважив Віктор Лисак . – З 565 заяв (про подання до реєстру, – автор), які ми маємо з 2014 року, найбільше надійшло з міст Полтава, Лубни, Карлівка, а також Глобинського, Лубенського, Решетилівського районів. Жодної заяви немає з Гребінківського, Зінківського, Котелевського, Шишацького, Козельщинського, Чорнухинського та Семенівського районів. Я не вірю, що в цих районах немає людей, які потребують забезпечення підгузками та іншими засобами, згідно документа.На Полтавщині 7 районів не зареєстрували інвалідів, аби вони отримали необхідну допомогуРайони, що не виконують постанови Кабміну

Валерій Головко закликав голів РДА, які досі не виконали вимог постанови, дати доручення своїм підлеглим і провести облік інвалідів, розробити відповідну програму і виділити кошти на її виконання.

Довідково:

До технічних засобів, які отримують безпосередньо інваліди, діти-інваліди або їх законні представники в закладах охорони здоров'я для використання в амбулаторних та побутових умовах, належать:

слухові апарати, сечоприймачі чоловічі та жіночі, високопоглинальні прокладки для жінок, які страждають нетриманням сечі, калоприймачі, підгузники, а також технічні засоби з мовним виводом: глюкометри, термометри та тонометри.

До технічних засобів, якими забезпечуються інваліди, діти-інваліди в закладах охорони здоров'я для лікування в стаціонарних умовах, належать:

штучні протези клапанів серця, біфуркаційні судинні протези, лінійні судинні протези, кондуїти, електрокардіостимулятори, оксигенатори, набори для проведення коронарографії, набори для стентування коронарних судин без лікувального покриття, набори для проведення аортокоронарного шунтування, набори для імплантації механічного клапана серця, однокамерні ШВРС (SSI) з біполярним електродом, двокамерні ШВР (DDDR), кардіовертери-дефібрилятори однокамерні, кардіовертери-дефібрилятори двокамерні, протези очей, епіпротези, орбітальні імплантанти, протези щелеп, протези зубів, кохлеарні імплантанти, голосові протези, протези вушної раковини, клапанні лікворошунтуючі імплантанти, ендопротези суглобів, в тому числі ендопротези суглобів з видовженням для онкологічних хворих.

До темиУдосконалили механізм забезпечення людей з інвалідністю автотранспортом

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter