Журналісти поспілкувалися з тими, хто хоче до влади (частина 6)

Вибори-2015
Андрій Іванов22 жовтня 2015 о 10:13993 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Журналісти поспілкувалися з тими, хто хоче до влади (частина 6)
Журналісти «Кола» продовжують брати участь у дебатах на Полтавському Громадському

Тільки ОксанаФото: Громадське ТБ Полтава

Уже другий підряд випуск програми "Хочу до влади" був схожий на "театр одного актора". Один із запрошених кандидатів — Валерій Тесленко (ВО "Батьківщина") — не з'явився на ефір, через що представниці партії "Відродження" Оксані Черкас довелося самій відповідати на питання журналістів. І якщо Олександр Шамота, який не зміг взяти участь у минулій програмі, пояснив причину своє відсутності, то Валерій Тесленко просто перестав відповідати на телефонні дзвінки. Тож слоган претендентки на посаду міського голови "Тільки Оксана" вдало підійшов би й до ефіру.

Гостя розповіла, що одним з головних інструментів вирішення проблем міста вона бачить відкритість влади перед людьми, розказала про те, як народився слоган "Тільки Оксана або терпіть далі" та відповіла на "незручне" питання щодо свого однопартійця Олега Кулініча.

Запитання Оксані Черкас ставили: журналіст ГромадськогоТБ.Полтава Анатолій Мележик, журналіст видання "Коло" Андрій Іванов і журналіст інтернет-порталу "0532.ua" Марина Левчук. Як це було — дивіться у відео.

Дивіться також: Журналісти поспілкувалися з тими, хто хоче до влади (частина 4)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter