Вибори в Полтаві очима спостерігачів «Самопомочі»

Вибори-2015
Ольга Правденко25 жовтня 2015 о 20:571689 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Вибори в Полтаві очима спостерігачів «Самопомочі»
Тетяна Беличко, спостерігач від партії «Об’єднання» «Самопоміч», уповноважений Полтавської області, розповіла, як возять виборців на дільниці від партії «Відродження» та як голосують студенти ПУЕТ.

Вибори в Полтаві очима спостерігачів «Самопомочі»Чорний автомобіль,який підвозив виборців.

– Ми зафіксували чорний автомобіль, в районі вулиці Маршала Бірюзова, біля якого стояв агітатор з листівками від кандидата «Відродження». З’ясувалося, що цим автомобілем возять по 4-5 виборців на дільницю. На дільниці до нас підійшов чоловік, який представився кандитатом Сірьогою, сказав що роздача листівок, то особиста справа знайомого біженця з Донецьку, який нібито агітує з власної волі, – розповідає Тетяна Беличко. – Чорний автомобіль належить другу кандидата і підвозить на дільницю виборців, які погано пересуваються самостійно, переважно це люди похилого віку. У ході бесіди з’ясувалося, що переселенець-агітатор мав фіксувати кількість підвозів виборців. На питання, для чого це потрібно відповів, що мають же якимось чином компенсувати вартість бензину. Проте, хто повинен компенсувати цю вартість не сказав. Ми все зафіксували на відео й передали правоохоронцям.

До теми: У Полтаві під час голосування зафіксували багато порушень (відеофакти)

Схожий випадок стався і на виборчій дільниці біля Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ), де зараз проголосувало близько 300 студентів цього вишу. Всі – зареєстровані в одному з гуртожитків цього навчального закладу.

– Коли спостерігачі почали розмовляти зі студентами ПУЕТу, вони розповіли, що їм сказали приїхати до 20.00 години і обов’язково проголосувати за свого кандидата, викладача їхнього навчального закладу.

До теми: Відомі дані екзит-полу від штабів Порошенка

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter