В Україні стартувала місцева виборча кампанія

Вибори-2015
Юлія Обелець5 вересня 2015 о 11:041017 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні стартувала місцева виборча кампанія
В Україні в суботу,5 вересня, починається виборча кампанія з місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня.

В Україні стартувала місцева виборча кампанія. Фото tsn.ua

Вибори будуть проводитися за новим законом "Про місцеві вибори".Повідомляється, що це перші місцеві вибори в Україні, які відбуватимуться за пропорційною системою з відкритими партійними списками.

Тепер для виборів депутатів обласних, районних, міських рад створюється єдиний багатомандатний округ, який ділиться на одномандатні за кількістю депутатів, що входять у відповідну раду. У кожному одномандатному окрузі висувається по одному кандидату від місцевої партійної організації, і в бюлетені однієї рядком вказується і цей депутат, і висунула його партія, – пише ТСН.

Але під час підведення підсумків виборів підраховуються тільки голоси, віддані у багатомандатному окрузі за кожну партійну організацію, і у розподілі депутатських мандатів беруть участь партії, які набрали не менше 5% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Згідно із законом, у виборах не зможуть взяти участь партії комуністичного та націонал-соціалістичного спрямування. Вибори не будуть проводитися на тимчасово окупованих територіях Криму, а також у 91 населеному пункті Донецької та 31 – Луганської областей на підконтрольній території Україні.

До теми – За увесь час існування Полтавська обласна рада жодного разу не відкликала депутата

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter