У Миргороді виборців підкупляють пільговими продуктами

Вибори-2015
Ольга Матвієнко23 жовтня 2015 о 13:241267 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Миргороді виборців підкупляють пільговими продуктами
Кандидати Сиверини відкрили магазин із агітацією та пільговими продуктами.

У Миргороді виборців підкупляють пільговими продуктамиУ Миргороді для виборців відкрили «пільговий» магазин. Фото Громадянської мережі ОПОРА

20 жовтня у місті Миргород Полтавської області спостерігач Громадянської мережі ОПОРА виявив соціальний магазин із однойменною назвою партії Всеукраїнського об’єднання «Громада», в якому на пільгових умовах продаються продукти.

У приміщенні розміщені плакати із зображенням кандидатів на місцевих виборах Сиверина Олександра (політична партія ВО «Батьківщина») та Сиверин Валентини (політична партія ВО «Громада»).

Читайте також: Найбільше порушень передвиборчої агітації – у Полтаві, найменше – в двох районах області

У Миргороді виборців підкупляють пільговими продуктамиФото Громадянської мережі ОПОРА

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував порушення пункту 4 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», де зазначено, що «забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатного або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

У Миргороді виборців підкупляють пільговими продуктамиФото Громадянської мережі ОПОРА

Спостерігач викликав правоохоронців і на місці написав заяву, в якій дав пояснення згідно з яким законом зафіксоване порушення.

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter