У «день тиші» на Полтавщині зафіксували 20 порушень виборчого законодавства

Вибори-2015
Ольга Матвієнко24 жовтня 2015 о 19:231019 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У «день тиші» на Полтавщині зафіксували 20 порушень виборчого законодавства
Серед порушень – не зняті білборди і роздача агіток.

У «день тиші» на Полтавщині зафіксували 20 порушень виборчого законодавстваМіліція зафіксувала порушення у «день тиші». Фото – ukr.lb.ua

У «день тиші» 24 жовтня до міліції Полтавської області надійшло близько 20 повідомлень про порушення, пов’язані із виборчим процесом, про це йдеться на офіційному сайті УМВС області.

Так, у Кременчуці зафіксовано, що на деяких білбордах залишилася виборча агітація. Також кременчужани інформували міліцію про те, що у дворах багатоповерхівок невідомі особи розклеюють агітаційні банери.

На Решетилівщині зафіксоване повідомлення, що невідома особа розповсюдила на території одного із сіл друковану продукцію, яка не містить відомостей про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб відповідальних за випуск стосовно кандидата в депутати.

На території Карлівського та Решетилівського районів зареєстровані факти щодо осіб, які займаються антирекламою кандидата на пост міського голови та голови сільради.

У Полтаві в під’їзді одного з будинків у Київському районі невідома жінка розповсюджувала листівки з надписом партії одного із кандидатів у мери міста. Також біля одного із супермаркетів у Ленінському районі невідомі особи агітують за кандидата в мери міста Полтава.

Події зареєстровані відповідно до вимог чинного законодавства. За усіма повідомленнями міліція проводить перевірки.

Нагадаємо, що порушення у «день тиші» зафіксували також журналісти.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter