Реальні справи, а не передвиборчий піар

Вибори-2015
23 жовтня 2015 о 15:11755 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Реальні справи, а не передвиборчий піар
Звернення голови Полтавської обласної організації Партії «Відродження», народного депутата Олега Кулініча.

Реальні справи, а не передвиборчий піар

Шановні виборці!

Сьогодні закінчується період агітації на місцевих виборах. Думаю, більшість полтавців цьому дуже раді, адже кількість нездійсненних обіцянок, політичної реклами та «чорного» піару на цих виборах справді зашкалює. Люди втомилися від цього та хочуть повернутися до нормального «довиборчого» життя, і я їх добре розумію.

Дуже радий, що Партія «Відродження», на відміну від інших політсил, не піддалася загальній тенденції. Ми пройшли цей виборчий етап чесно, запропонувавши вам конструктивну стратегію розвитку нашого регіону, а також авторитетних та компетентних кандидатів, готових брати на себе відповідальність і вирішувати найбільш гострі проблеми Полтавщини.

Ми не вв’язувалися в різноманітні конфлікти і інсинуації, бо маємо впевненість у власному результаті і у власних кандидатах. Ми будували передвиборчу кампанію на власних перевагах, а не на недоліках конкурентів, і я вважаю, що це правильно.

Тому, голосуючи за «Відродження», ви можете бути впевнені, що вас голос не буде марним! Ваші проблеми обов’язково будуть почуті і ваша позиція буде представлена нашими депутатами на різних рівнях місцевої влади.

Проголосуйте за тих людей, результати роботи яких ви бачите кожного дня, адже ні обіцянки, ні красиві статті, ні рейтинги і псевдорейтинги – на ваше життя не вплинуть і ваших проблем не вирішать!

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®