Під час голосування на виборчих дільницях очікують черги

Вибори-2015
Ольга Матвієнко22 жовтня 2015 о 17:391424 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Під час голосування на виборчих дільницях очікують черги
Виборці отримають по чотири бюлетені.

Під час голосування на дільницях очікують чергиНа місцевих виборах громадяни отримають по чотири бюлетені. Фото – molbuk.ua

На виборчих дільницях 25 жовтня очікують на черги. Проте пов’язані вони будуть не з ажіотажем серед виборців, а з великою кількістю бюлетенів для голосування, повідомили в Полтавській облдержадміністрації за результатами прес-конференції начальника відділу адміністрування державного реєстру виборців апарату Полтавської ОДА Юрія Северина.

Він зазначив, що мешканці області у день голосування отримають по 4 бюлетені. Менше – лише у Кременчуці, де ліквідували райони міста (відповідно – і ради). Мешканці наддніпрянського міста отримають три бюлетені: обиратимуть міського голову, депутатів міської та обласної ради.

Бюлетені відрізнятимуться текстово і за кольором. Юрій Северин нагадав, що у бюлетені буде прописано назву партії, у дужках – лідер списку, третім рядком – кандидат по округу. Проте квадратик лише один, і в ньому потрібно ставити позначку. Будь-які інші додаткові позначки поза клітинкою – і бюлетень буде визнано недійсним.

Що ж стосується кольорів, то список кандидатів до обласної ради надруковано на блакитному бюлетені; міської ради – на світло-жовтому; до райрад – на світло-зеленому; сільських та селищних рад – на кремовому. Бюлетень зі списком кандидатів на посаду міського, сільського чи селищного голови – світло-рожевого кольору. Є у палітрі виборчих кольорів і білий. Він закріплений за бюлетенями на вибори старост. Але старост полтавці обиратимуть наступного разу.

– У неділю на Полтавщині у 12 територіальних громадах відбуватимуться вибори в новому форматі, – прокоментував Юрій Северин. – Процедурно вони не відрізнятимуться, хіба що обиратимуться укрупнені ради. Тобто у такій об’єднаній громаді обиратиметься одна рада замість п’яти чи десяти. А вибори старост у кожному населеному пункті об’єднаної громади має призначити вже новообрана рада.

Нагадаємо, що 22 жовтня останній день, коли виборці можуть внести своє ім’я у списки виборців.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter