Осiннiй призов перенесли через вибори

Вибори-2015
Юлія Обелець20 жовтня 2015 о 09:011311 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Осiннiй призов перенесли через вибори
Порошенко своїм указом перенiс початок призову на 1 листопада. Причина - мiсцевi вибори 25 жовтня.

Осiннiй призов перенесли через вибориОсiннiй призов перенесли через вибори. Фото expres.ua

- Згiдно зi статтею 3 пунктом 7 Закону України "Про мiсцевi вибори" вiйськовослужбовцi строкової служби не мають права голосу на мiсцевих виборах, - пояснив газеті "Експрес" полковник Олександр Поронюк, керiвник Захiдного регiонального медiа-центру Мiнiстерства оборони України.

Тому задля того, щоб до мiсцевих виборiв 25 жовтня залучити бiльшу частину електорату, було прийнято рiшення перенести осiннiй призов на мiсяць. Таким чином тi, хто вже незабаром буде проходити вiйськову службу, зможуть проголосувати. Тепер часовi рамки осiннього призову такi - вiд 1 до 30 листопада.

Кiлькiсть призовникiв зменшиться?

- Нi. Як i було заплановано, на вiйськову службу призвуть близько 11 тисяч строковикiв: 6 тисяч служитимуть у Збройних силах України, ще 5 тисяч - у Нацiональнiй гвардiї. Ажiотажу у вiйськкоматах не буде. Кожна область має чiтко прописаний план, згiдно з яким проходить призов. Та й 11 тисяч строковикiв для всiєї України не така й велика цифра.

Що робити тим чоловiкам, якi вже отримали повiстки i пройшли медичну комiсiю?

- Якщо вони придатнi до вiйськової служби, слiд чекати вiдправлення до вiйськових частин, що розпочнеться у листопадi. Тi ж, хто отримав повiстку, але не встиг прийти до вiйськкомату, зможе зробити це також iз 1 листопада.

Призову пiдлягають чоловiки вiком вiд 20 до 27 рокiв. Термiн проходження строкової служби для чоловiкiв, якi мають вищу освiту, - 12 мiсяцiв, без вищої освiти - пiвтора року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter