Олег Бех: відкрито дві справи по факту підкупу виборців у Полтаві

Вибори-2015
Юлія Обелець27 жовтня 2015 о 15:031400 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олег Бех: відкрито дві справи по факту підкупу виборців у Полтаві
Головний міліціонер твердить, що слідство щодо фактів підкупу у Полтаві триватиме протягом 2 місяців.

Олег Бех: відкрито дві справи по факту підкупу виборців у ПолтавіЮрій Сулаєв та Олег Бех. Фото mvs.gov.ua

27 жовтня правоохоронці зібрали ЗМІ, аби прозвітуватись щодо порушень під час місцевих виборів.

Нагадаємо, що всього в УМВС Полтавщини надійшло 233 заяви, з них 89 повідомлень безпосередньо в день голосування.

Щодо фактів підкупу, то у міліції ведуть розслідування щодо двох справ.

– У нас відкрито дві справи по факту підкупу. Нині проводять слідство. Розслідування може тривати 2 місяці, – повідомив Олег Бех, начальник УМВС у Полтавській області.

– Мова йде про саме ті два факти, на які правоохоронці виїздили разом з журналістами, – додав Юрій Сулаєв, речник УМВС області.

А от щодо порушень в день голосування – жодної справи по факту підкупу. Причина тому, за словами міліції, – відсутність доказової бази.

– Було дуже багато подано матеріалів різними суб’єктами виборчого процесу в інтернеті та телебаченні (про 25 жовтня, – автор), – зауважив Юрій Сулаєв. – Але жодного доказу підкупу того дня немає. Тобто маємо лише підозру про підкуп, а фактів підтвердження – ні. Слідчо-оперативна група виїздила миттєво на місця події, але всі ті, хто спиною на відео розповідав представникам політсил про підкуп, зникали. Пред’явити докази, також ніхто не міг.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter