Оксана Черкас заявила про погрози й залякування з боку чинної влади

Вибори-2015
22 жовтня 2015 о 15:39912 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Оксана Черкас заявила про погрози й залякування з боку чинної влади
Проти команди Полтавської обласної організації Партії «Відродження» активно застосовують брудні передвиборчі технології та адмінресурс.

Оксана Черкас заявила про погрози й залякування з боку чинної владиОксана Черкас заявила про погрози й залякування з боку чинної влади

Про це в ефірі полтавського «Громадського ТБ» розповіла кандидат на посаду міського голови Полтави Оксана Черкас.

– Наша команда пройшла відбір через тиск чинної влади. Не один із членів нашої команди побував у кабінеті очільників міста та області. Їх залякували, погрожуючи звільненнями та урізанням різних ресурсів. Там висували вимогу не йти на вибори він нашої політичної сили. І такий тиск витримали далеко не всі. Проте ті, хто залишився, – це професійні, самодостатні люди, керівники великих підприємств, які готові прозоро працювати, – зазначила вона.

Крім того, за словами Оксани Черкас, перед виборами опоненти масово випускають різноманітні листівки та газети з чорним піаром про кандидатів з «Відродження», приміром, стосовно Заворсклянського сільського голови В’ячеслава Сологора, який уже заявив до правоохоронних органів про вчинення злочину. – Це свідчить лише про те, що людина дійсно має авторитет і високий рейтинг. І замість того, щоб агітувати про себе, вони агітують проти своїх опонентів, – прокоментувала Черкас. Щодо роздачі різноманітних подарунків виборцям, яка масово практикується у Полтаві, Оксана Черкас заявила, що «Відродження» принципово не застосовує подібних методів загравання з виборцями, надає допомогу лише в конкретних випадках і не афішує цього. – Виборець сам обирає, чи буде продавати себе чи обиратиме собі майбутнє через зміну системи, – резюмувала кандидат на посаду мера Полтави.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®