На Полтавщині зареєстрували 48 заяв про порушення виборчого законодавства

Вибори-2015
Юлія Обелець16 жовтня 2015 о 09:00797 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині зареєстрували 48 заяв про порушення виборчого законодавства
З початку передвиборчої агітації до міліції Полтавської області надійшло 48 заяв щодо порушення виборчого законодавства

На Полтавщині зареєстрували 48 заяв про порушення виборчого законодавстваНа Полтавщині зареєстрували 48 заяв про порушення виборчого законодавства. Фото dailylviv.com

За даними УМВС Полтащини станом на 15 жовтня надійшло 17 заяв по місту Полтава, 7 – Кременчук, 3 – Глобинський район, 2 – Гадяцький район, 6 – Миргородський район, 2 – Кобеляцький район, 3 – Пирятинський, 5 – Полтавський район, 1 - місто Комсомольськ, 1 - Чорнухинський, 1 - Лохвицький.

Із загальної кількості заяв за двома фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження), 8 заяв не підтвердилося, за іншими триває ретельна перевірка.

У разі підтвердження наданої інформації та виявлення правопорушення, винних осіб притягнуть до юридичної відповідальності. Нагадаємо, за порушення виборчого законодавства передбачена як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.

До теми – Полтавську викладачку начального закладу підозрюють у порушенні порядку розміщення агіток

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter