На Полтавщині деякі приміщення ТВК мають проблеми з опаленням

Вибори-2015
Юлія Обелець19 жовтня 2015 о 11:29742 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині деякі приміщення ТВК мають проблеми з опаленням
Валерій Головко закликав голів РДА долучитись до вирішення проблеми з опаленням приміщень ТВК, від яких поступив про це сигнал.

На Полтавщині деякі приміщення ТВК мають проблеми з опаленнямНа Полтавщині деякі приміщення ТВК мають проблеми з опаленням. Фото 4vlada.com

19 жовтня на апаратній нараді в голови Полтавської ОДА говорили про підготовку до виборів. Зокрема йшлось про те, що від деяких територіальних виборчих комісій надійшло повідомлення про проблеми з опаленням приміщень. Тому Валерій Головко закликав голів РДА долучитись до вирішення проблемної ситуації, а також провести моніторинг приміщень ТВК на предмет інших комунальних питань.

Під час наради зазначили також про кількість кандидатів на 1 місце в міську та обласну ради.

– Завершилась реєстрація кандидатів. Середній показник в області – 9 осіб на 1 місце. Найбільше, 17-18 на місце (Полтавська та Кременчуцька міськрада), а найменше 5. В обласну раду – 13 осіб на місце, – зазначив Юрій Северин, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації.

З його слів, більшість партій на Полтавщині дотримались рекомендовану Законом гендерну рівність (5% від загальної кількості – жінки).

До теми – Нове голосування: Хто, на вашу думку, стане наступним міським головою Полтави?

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter