На дільницях у Полтаві півторагодинні черги (ФОТО)

Вибори-2015
Ольга Матвієнко25 жовтня 2015 о 16:361255 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На дільницях у Полтаві півторагодинні черги (ФОТО)
«А хтось прийде і розвернеться! Хіба так можна голосувати», – обурюються в натовпі.

Після обіду в Полтаві на дільницях спостерігається пожвавлення. У Полтавській гімназії №17 розташовані дві дільниці – 531203 і 531204.

На дільницях у Полтаві півторагодинні чергиНа дільницях у Полтаві черги. Фото Ольги Матвієнко

Біля гімназії зустрічаємо одного із кандидатів на цих виборах Олександра Артеменка. Говорить, що тут від самого відкриття. Періодично навідується й на іншу дільницю, яка теж знаходиться у мікрорайоні «Левада».

– Я тут із 8-ї години. Тут проходить все спокійно, але є проблема – потрібно більше членів комісій. Стоїть чотири стола, сидять вісім членів комісії і видають бюлетені, кабінок для голосування теж чотири чи п’ять, тому черги великі, – зазначив Артеменко.

У приміщенні на обох дільницях дійсно черги. Спостерігач на дільниці № 531204 говорить, що при цьому станом на 12.30 проголосувати встигли 392 людини. Цей показник значно нижчий, ніж на минулих виборах. Пояснює – голосують повільніше і через чергу на отримання бюлетенів, і через їхню кількість. Подекуди зорієнтуватися в отриманих папірцях із прізвищами та назвами партій важко, особливо людям похилого віку. Дехто замість одразу іти до кабінки для голосування, довго вивчає списки.

– Кількість членів комісії на цих виборах скорочене до мінімуму, зменшене фінансування. На нашій дільниці колись працювало майже у два рази більше людей. Зараз менше працівників, але більше бюлетенів – тому черги. Але ми справляємося, – пояснив ситуацію Соляник Костянтин, голова ДВК №531204.

Люди в черзі до одного зі столів із такими аргументами не погоджуються. Подекуди виникають сварки, у яких люди похилого віку аргументують: «Спробували б прийти і вистояти півтори-дві години! Дехто прийде, подивиться на все це і піде додому!».

Один із чоловіків зазначає, що на його пам’яті ще на жодних виборах у такій черзі не стояв.

Нагадаємо, що практично всі дільниці на Полтавщині 25 жовтня відкрилися вчасно.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter