Мером Полтави може стати жінка

Вибори-2015
25 вересня 2015 о 18:0315693 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мером Полтави може стати жінка
У п’ятницю, 25 вересня, Полтавська міська організація Партії «Відродження» висунула кандидатуру Оксани Черкас на посаду міського голови Полтави.

Мером Полтави може стати жінкаМером Полтави може стати жінка

Таке рішення було одноголосно прийняте на II етапі VI позачергової конференції Полтавського міського осередку Партії «Відродження», в якій взяли участь 24 делегати.

Кандидатуру Оксани Черкас вніс голова Полтавської обласної організації «Відродження» Олег Кулініч.

– Я добре знаю професійні якості Оксани Черкас, адже вона була моєю колегою по обласній раді. Це справжній професіонал, дуже дисциплінована і порядна людина. Це справді достойна кандидатура, яка була б окрасою будь-якої партії і яскраво вирізнятиметься на фоні інших кандидатів, – зазначив Олег Кулініч.

Мером Полтави може стати жінка

У свою чергу Оксана Черкас подякувала всім делегатам конференції за довіру і співпрацю.

– Дякую, що в період підготовки до виборів ви всі підставили плече і організаційно підтримали наш міський штаб. Сподіваюся, що наша професійна команда і далі таким же темпом буде іти до перемоги, – заявила Черкас.

Мером Полтави може стати жінка

Також на конференції було затверджено списки Партії «Відродження» до Полтавської міської ради, Київської, Октябрської та Ленінської райрад Полтави.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®