В’ячеслав Науменко: «Ми вже стомилися від політичних «стрибунців»!»

Вибори-2014
natapoltava2222 жовтня 2014 о 10:401732 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В’ячеслав Науменко: «Ми вже стомилися від політичних «стрибунців»!»
В’ячеслав Науменко – полтавський підприємець, меценат, один з керівників ПБП «Технікс». Кандидат у народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка.

В’ячеслав Науменко: «Ми вже стомилися від політичних «стрибунців»!»Людина у політиці нова, але з активною громадянською позицією та власним баченням майбутнього України. У цьому інтерв’ю ми познайомимось з ним та дізнаємось, чим же все-таки він відрізняється від інших кандидатів.

- В’ячеславе Васильовичу, найперше, що Вам закидають політичні опоненти – так це київську прописку. Чому Ви балотуєтеся в народні депутати саме в Полтаві?

- Тому що я полтавський, а не київський бізнесмен. Я жив та працював в цьому місті більше семи років, і, до речі, багато чого зробив для Полтави і полтавців ще тоді, коли і думки не мав балотуватися в народні депутати. Це моє перше балотування в народні депутати України – після усіх подій на Майдані та в умовах нинішньої ситуації на Сході країни, я зрозумів, що не можу стояти осторонь. Країні потрібні нові, діючі політики, які краще вміють працювати, ніж виступати з красивими промовами. Я Вам так скажу: зміна кольорів та назв політичних сил – це лише камуфляж. Під ним – «політичні стрибунці», як я їх називаю. Стрибають з партії в партію, з фракції у фракцію, а все лише для того, аби затриматися у Верховній Раді. Ось і маємо старих «нових» політиків.

- Ви сказали, що багато зробили для Полтави. Розкажіть, що саме?

- Ось наприклад, протягом 2007-2014 років за кошти компанії, де я є комерційним директором дирекції, були здійснені реставрація і оновлення полтавського Міського клінічного пологового будинку, обласного кардіодиспансеру та відділень дитячої міської лікарні, в ці заклади закуплялись сучасне медичне обладнання, меблі, спеціальні медичні меблі, медикаменти; збудовано храм в селі Щербані, реконструйовано спортмайданчик та паркову зону с цьому селищі; закуплені комп’ютери для шкіл та обладнання для дитячих спортивних організацій тощо. Підкреслюю: це все робилося та робиться не для піару, а для того, щоб полтавці народжувались, лікувалися та навчалися в гідних умовах.

- А як Ви допомагаєте Полтаві зараз, під час передвиборчої кампанії?

- Зараз я офіційно кандидат у народні депутати, а не бізнесмен. Тому я не маю право бути меценатом, і моя сьогоднішня діяльність – це зустрічі з виборцями: вчителями, лікарями, студентами, просто жителями міста в їх дворах та будинках. Я спілкуюсь з людьми, вивчаю їхні проблеми. Ми надаємо юридичну допомогу тим, хто потребує. Крім того, за мого сприяння вже вп’яте за останні півроку відбулася відправка гуманітарної допомоги нашим бійцям в зоні АТО. А буквально на цьому тижні я спробував себе в ролі вчителя і провів урок Захисту Вітчизни для учнів старших класів Розсошенської гімназії.

- Назвіть основні тези Вашої передвиборчої програми.

- Боротьба з корупцією – справжня, а не на папері; стимулювання та надання пільг середньому та малому бізнесу; розвиток аграрного сектору за рахунок стимулювання вітчизняного виробника; підтримка молоді та пенсійна реформа.

- І як, на Вашу думку, реально подолати корупцію в Україні?

Нам треба скористатися досвідом Грузії та створити адекватно працюючу систему, істотно скоротити час отримання державних послуг, будь то оформлення квартири, реєстрація авто чи відкриття бізнесу. Ну, Ви вірите, в Грузії отримати, наприклад, закордонний паспорт можна за … 15 хвилин! В одній будівлі! Для нас – це фантастика. А для грузинів – це повсякденне життя.

Одним з пунктів моєї програми та програми Радикальної партії є скасування космічних зарплат і несправедливих пільг депутатів та високопосадовців. Тому що всі ці незаслужені блага – одна із запорук корупції. Чиновники міцно тримаються за теплі крісла і готові на все, щоб їх не втратити. Ми скасуємо державні дачі і квартири, службові авто, охорону, особливе медичне забезпечення. Уявіть скільки мільярдів гривень можна таким чином зекономити та створити нові робочі місця, збільшити заробітні плати керівників середнього рівня та простих службовців, державну підтримку мало захищених верств громадян.

- І останнє питання: чим відрізнятиметься депутат В’ячеслав Науменко від теперішніх?

- Депутати – це народні обранці, але де їх бачить народ? Тільки в телевізорі за стіною особистої охорони. «В люди» вони виходять тільки перед виборами і починають обіцяти народу «золоті гори» та створюють видимість корисної діяльності. Я не хочу бути таким, як вони. Щомісячні звіти про діяльність, активна робота як законотворця. Ми також розробимо громадянську угоду, за якою мене, якщо не виконуватиму свої обіцянки, полтавська громада зможе позбавити мене мандату. І я сподіваюсь, люди цього разу проаналізували усю діяльність екс-депутатів і нарешті в парламент прийдуть нові люди, нової формації, виховані майданом та готові до радикальних змін. Бо терпець від того, як ми живемо – вже урвався. Це – не моя думка, це думка мільйонів наших громадян.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®