Від Полтавщини балотуються нардепи, які голосували за закони 16 січня

Вибори-2014
Ольга Матвієнко7 жовтня 2014 о 12:152373 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Від Полтавщини балотуються нардепи, які голосували за закони 16 січня
​Двоє  нардепів, які голосували за диктаторські закони 16 січня, повторно балотуються до Верховної Ради від Полтавської області.

Від Полтавщини балотуються ті, хто голосував за закони 16 січняДепутати, які голосували за закони 16 січня, знову йдуть до ВР. Фото – dt.ua

Рух ЧЕСНО проаналізував перелік кандидатів за партійними списками та у мажоритарних округах (в тому числі, самовисуванців), розміщений на сайті ЦВК станом на 1 жовтня, після завершення офіційно строку реєстрації кандидатів.

Згідно з даними сайту ЦВК, до Верховної Ради VIII скликання балотуються 127 депутатів, які голосували за так званий «диктаторський закон» 16 січня, з них 39 кандидатів балотуються за списками партій, 88 кандидатів висуваються в одномандатних виборчих округах.

Зокрема, у Полтавській області (одномандатний виборчий округ 148 і 150 – міста Полтава) як cамовисуванці до парламенту балотуються Пилипенко Володимир Пилипович і Кулініч Олег Іванович.

Читайте також: Проаналізували фаворитів у виборчих округах Полтавської області

Громадські активісти звертають особливу увагу суспільства на тих кандидатів, які 16 січня проголосували за так звані «диктаторські закони», що суттєво обмежували права та свободи громадян. Активісти переконані, що такі кандидати не мають право висуватися до наступного парламенту та мають понести політичну відповідальність за свій вчинок.

Довідка: аналіз Руху ЧЕСНО базовано на даних поіменного голосування за законопроект №3879, розміщених на офіційному сайті Верховної Ради. Кандидатами, які голосували за «диктаторський закон» 16 січня, вважаються в тому числі й депутати, які пізніше написали заяви про відкликання голосу.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter