У штабі кандидата в народні депутати Ірини Балибіної розбили вікна

Вибори-2014
Ольга Правденко20 жовтня 2014 о 10:321188 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У штабі кандидата в народні депутати Ірини Балибіної розбили вікна
Сьогодні, близько 11.00 у штабі кандидата в народні депутати України по 144 виборчому округу Ірини Балибіної невідомі особи розбили вікна.

Як повідомив Анатолій Чуй, довірена особа Ірини Балибіної, про інцидент уже заявили в міліцію, яка зараз на місці події з’ясовує всі обставини.

У штабі кандидата в народні депутати Ірини Балибіної розбили вікна

– Невідомі люди підійшли до нашого штабу, що знаходиться за адресою вулиця Майдан Незалежності,24 і пожбурили чимось у вікно після чого швидко зникли з місця події,– розповів Анатолій Чуй.

Також у штабі розповіли, що невідомі люди неодноразово здійснювали напад на агітаторів кандидата в Октябрському та Ленінському районах міста.

У штабі кандидата в народні депутати Ірини Балибіної розбили вікна

– Ми роздавали полтавцям газети та агітаційні листівки, розповідали про нашого кандидата, коли до нас підійшло кілька молодиків та попросили піти звідси. На наше зауваження, що ми маємо право тут працювати, вони не відреагували, почали провокувати бійку, – розповідають агітатори.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter