Зеленський розповів, як Янукович «пресував» його «Квартал»

Теми
Наталія Сіробаб20 березня 2014 о 15:052363 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Зеленський розповів, як Янукович «пресував» його «Квартал»
Відомий український комік і шоумен Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю про те, що йому доводилося неодноразово зустрічатися з Віктором Януковичем і вислуховувати прохання «жартувати більш толерантно».

Про це йдеться на сайті from-ua.com.

Зеленський розповів, як Янукович «пресував» його «Квартал»

Зараз, коли Зеленському вже нічого не загрожує, він зважився розповісти людям усю правду:

«Ви ж знаєте, яке у всіх зараз ставлення до Януковича. Я міг би почати кидатися словами, але вважаю, що в образах немає необхідності, як би погано я не ставився до цієї людини. Так, я неодноразово зустрічався з Віктором Януковичем у нього, де, природно, мені робили пропозицію бути акуратнішимувиразах».

«У нас тричі була така розмова, вонавідбувалася з тижня в тиждень... Я переживав дуже важкий життєвий момент, було складно психологічно. Алепояснював кожного разумою позицію, що не можу творити з жорсткою цензурою».

«Я можу тільки закрити «Квартал» і пояснити людям, що це сталося тому, що уряд бачить в іншому форматі саме це шоу».

«Я йому сказав: якщо потрібно закрити «Квартал», то це питання вже буде не до нас, а до преси, до журналістів. І я сподіваюся, що вони будуть нас відстоювати».