Вибираємо щіточки для макіяжу: топ-поради

Теми
Надія Труш1 липня 2014 о 07:422849 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Вибираємо щіточки для макіяжу: топ-поради
Якісні щіточки для макіяжу, так само як і пензлі для художнього мистецтва, здатні творити дива.

Навіть недорога косметика на обличчі виглядатиме неперевершено. Забудьте про спонжі для нанесення тонального крему – потурбуйтеся про спеціальне знаряддя для цього.

Вибираємо щіточки для макіяжу: топ-порадифото з сайту forum.cosmetic.ua

Щіточка для тонального крему

Варто обирати синтетичні – такі не вбирають кремові текстури. Зверніть увагу на кінчик щіточки – ворс повинен сходити нанівець в самому кінці. В іншому випадку після нанесення тону така щіточка залишатиме сліди, служки. Найпопулярніші щіточки для нанесення тонального крему – пласка і кругла з подвійним ворсом. Яка буде найбільш ефективною у використанні – слід перевіряти на практиці.

Щіточка для пудри

В пудреницях, звісно, є спеціальні спонжі, але чому ж не спробувати користуватися спеціальною професійною щіткою. Таке знаряддя для макіяжу розподіляє пудру тоненьким, майже непомітним шаром. Головне правило: щіточка повинна бути з натурального ворсу.

Щіточка для румʼян

Також повинна бути з натурального ворсу, а біля основи не повинна бути затиснутою. Це допоможе домогтися природних ліній.

Щіточка для тіней

Вибирайте щільні щіточки – вони дозволять домогтися інтенсивного кольору. Для розтушовування підійдуть щіточки з мʼяким ворсом. А для нанесення підводки – плоскі з щільним ворсом.

Також читайте

10 помилок макіяжу, яких слід уникати

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter