У Росії взялися цькувати Діану Арбеніну

Теми
Наталія Сіробаб5 вересня 2014 о 13:391953 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Росії взялися цькувати Діану Арбеніну
За словами Арбеніної, на російському телебаченні розповідають про її уявного чоловіка-американця та гастролі в Україні.

У Росії взялися цькувати Діану Арбенінуsnipers.net

Співачка Діана Арбеніна в ніч на 5 вересня написала на своїй сторінці в Facebook, що в Росії на неї почалося справжнє цькування: скасовують всі концерти співачки, звинувачують нібито в підтримці «бандитів-фашистів-націоналістів». Про це повідомляють на сайті vidomosti-ua.com.

«Останні новини вражають сюрреалізмом – сьогодні мені вже заборонили читати вірші. Просили сказати вам, що я не можу «з технічних причин». До цього два тижні 24-годинного жаху: кожного дня ми боролися за міста, і щоночі міста гинули. Мені заборонили грати практично всюди на території Росії.

Мені приписують брехню про підтримку бандитів-фашистів-націоналістів та іншої «шушвалі», брешуть про те, що я просила вибачення (спаси, Господи, брати на себе такий тягар) за Росію.

Розповідають довірливим глядачам перед телевізором про американського чоловіка і гастролі Україною. Брехні немає кінця. Не знаю, чим спричинене це цькування. Я граю рок-н-рол і роблю це, як можу, вже 20 років без будь-якого політичного контексту. Я хочу жити у вільній країні і була впевнена в особистій недоторканності як громадянки, яка любить і страждає за свою батьківщину і нічим себе в своїй країні не заплямувала. Я не знаю, чим і коли це закінчиться. Уже все можливе, і мені ні в кого просити захисту. Знайте, що я не припиню співати, не замовкну», – написала Арбеніна.

Діана Арбеніна – не перший російський музикант, на якого почалося справжнє гоніння в Росії.

Раніше гітарист і вокаліст групи «Машина часу» Андрій Макаревич звернувся з відкритим листом до Володимира Путіна, в якому просить захистити його від потоку бруду і наклепів, який ллється на нього в російських ЗМІ.

«Мене називають другом хунти, спільником фашистів, зрадником. Між тим, єдиний злочин, який я вчинив, полягає в тому, що в місті Святогірськ, в таборі біженців із Донецька і Луганська, я в рамках благодійності заспівав три пісні для дітей цих біженців», – заявив музикант.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter