У Кременчуці на Ольгу Фреймут впала шафа: подробиці покажуть у проекті "Страсті за Ревізором"

Теми
4 квітня 2014 о 08:002951 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Кременчуці на Ольгу Фреймут впала шафа: подробиці покажуть у проекті "Страсті за Ревізором"
У понеділок, 7 квітня, у пост-шоу "Страсті за Ревізором" Сергій Притула дізнається, чи були звільнення у готелі після цього інциденту.

У понеділок, 7 квітня, у пост-шоу

Як повідомляють на офіційному сайті Нового каналу, команда "Ревізора" покаже, з чим доводиться стикатися гостям закладів Кременчука. Під час перевірки в одному з готелів ведуча впала з шафи. Ольга стала на ліжко, щоб підключити телефон до розетки, розміщеної над гардеробом. Але шафа впала і привалила ведучу, телевізор та міні-холодильник. У результаті у Фреймут – зчесана рука і подряпані туфлі від Prada, підбори яких при падінні застрягли в ліжку.

– Чому Ольга Фреймут лазить по шафах, для мене досі залишається загадкою, – дивувався ведучий пост-шоу Сергій Притула під час зйомок проекту. – Але вона вперто продовжує це робити. Навіть знаючи, що може травмуватися. Що, власне, і сталося.

У понеділок, 7 квітня, у пост-шоу

Команда проекту розповіла про те, що залишилося за кадром. Після падіння ведуча якийсь час лежала, не відкриваючи очей. Як виявилося, вона хвилювалася, що шафа привалила оператора з камерою. І просто боялася це побачити. А команда "Ревізора" у свою чергу нічого не робила, думаючи, що сталося непоправне.

У понеділок, 7 квітня, у пост-шоу

Шеф-редактор проекту Ганна Жижа, почувши гуркіт за дверима номера і побачивши на моніторі, що сталося, кинулася рятувати Фреймут. Але її зупинив крик режисера шоу Данила Джепо: "Не псуй кадру!"..

Транслюватимуть шоу в понеділок, 7 квітня відразу після "Ревізора" о 20:00 на Новому каналі

Читайте на "Коло" – Ольга Фреймут розповіла про «комплекс відмінниці»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter