Стартував серіал «Костянтин» – без Кіану Рівза та куріння

Теми
Наталія Сіробаб28 жовтня 2014 о 08:011162 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Стартував серіал «Костянтин» – без Кіану Рівза та куріння
Глядачі з нетерпінням потирали руки – нарешті побачать продовження історії з колоритними персонажами, хай навіть і без Кіану Рівза. Але, схоже, помилилися в своїх очікуваннях.

Стартував серіал «Костянтин» – без Кіану Рівза та курінняcapital.ua

У режисерське крісло телеканал NBC посадив Ніла Маршалла – одного з режисерів «Ігри престолів» і автора картин «Центуріон» і «Судний день», повідомляють на сайті capital.ua. А на головну роль призначили не надто відомого 33-річного британця Метта Раяна («Мислити як злочинець», «Тюдори»). Мабуть, найсильнішою частиною знімальної команди «Костянтина» стали сценаристи. По-перше, Деніел Церор («Правосуддя Декстера»), а по-друге, Девід Гойєр, автор сценарію всіх трьох фільмів Крістофера Нолана про Темного лицаря.

Незважаючи на таку солідну компанію, новинці не вдалося вразити ні критиків, ні глядачів. Побоюючись зайвих розмов про пропаганду куріння, керівництво NBC позбавило головного героя звички не випускати з рук сигарету. Американські критики за одне тільки це рішення напосілися на прем’єру, оскільки самогубна звичка – одна з найбільш примітних рис головного героя. Хоча головна біда «Костянтина» – це нове екранне втілення Джона Костянтина. Вибір не надто відомого актора кілька разів приносив каналам скажений успіх – Х’ю Лорі в «Хаусі», Бенедикт Камбербетч у «Холмсі». У випадку з Меттом Раяном подібного чекати не доводиться.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter