Що потрібно знати про натуральну і органічну косметику

Теми
Надія Труш3 листопада 2014 о 14:421909 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Що потрібно знати про натуральну і органічну косметику
Натуральна і органічна — це різні види косметики.

Що потрібно знати про натуральну і органічну косметикуфото з сайту optomlash.ru

На сучасному ринку косметики не так вже просто зорієнтуватися, вітрини рясніють всілякими засобами. Вибрати дійсно корисний і якісний засіб досить складно.

Зазвичай жінка вибирає косметику за двома критеріями: задача, яка буде ставитися перед засобом і його ціна. Але навіть чітко уявляючи, що потрібно зробити і яку суму на це доведеться витратити, зробити вибір складно. Чому? Тому що ринок пропонує два принципово різних підходи. У магазинах можна побачити на упаковках написи«натуральна» і «органічна». За логікою, складу такої косметики повинен бути однаковим, причому, однаково натуральним. Насправді ж це абсолютно не так.

Причина криється в тому, що натуральною косметикою вважається та, до складу якої входять натуральні компоненти поряд з синтетичними. Тобто, якщо виробник додав екстракт рослини, а все інше в ньому хімія, він має повно право заявити, що косметика натуральна. Так зазначено у відповідних документах, які регулюють цей ринок. І поки в законодавчій базі не наведуть лад, недобросовісний виробник може безкарно продавати «натуральну» косметику, хоча в ній натуральних речовин всього 2-3 відсотки, а все інше — чиста хімія.
У Європі косметика не може бути натуральною, якщо в її складі є силікони, парабени, гліколі, феноксиетанол, похідні синтетичних жирів, кислот, спиртів.

Органічна ж косметика піддається ретельному аналізу, після чого видається відповідний сертифікат. Сертифікат видається на продукцію, яка містить не менше 95% натуральних інгредієнтів або інгредієнти отримані з використанням певних технологій. Допускається у складі не більше 5% синтетичних речовин. Віддушки та барвники повністю виключені.

В органічній косметиці консервантами є бензойна, сорбінова, саліцилова кислоти, отримані з рослин. А також ефірні масла і вітаміни. Тому термін придатності такої косметики досить великий, хоч і менше, ніж у традиційних засобів.

Виробники органічної косметики велике значення надають упаковці. Як правило, вона виготовляється з екологічно натуральних засобів, наприклад, скла та паперу. Тобто упаковка підлягає повторній переробці або утилізації без шкоди для навколишнього середовища.

Органічна косметика не запаковується в пластикову упаковку. Органічна косметика не тестується на тваринах, тому що в цьому немає необхідності, та й реакція людської шкіри буде явно не така, як у лабораторного пацюка. Концентрація діючої речовини дуже низька. Єдиний мінус цієї косметики – можлива алергічна реакція на будь-який компонент. Тому перед покупкою треба обов’язково прочитати склад, і, навіть якщо ви не знайшли там своїх алергенів, для початку нанесіть трохи засобу біля ліктя. Якщо через 10-20 хвилин не з’явиться жодної висипки чи подразнення, засобом можна користуватися. Втім, про це має бути написано в інструкції, виробники органічної косметики чесно попереджають про можливу алергічну реакцію і пояснюють, як саме переконатися в її відсутності.

За матеріалами divchata.in.ua

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter