Російський депутат просить продюсерів припинити співпрацю з Лазарєвим

Теми
Наталія Сіробаб26 червня 2014 о 13:22149011 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Російський депутат просить продюсерів припинити співпрацю з Лазарєвим
Віталій Мілонов звинувачує артиста в тому, що він «закликає до війни».

Російський депутат просить продюсерів припинити співпрацю з Лазарєвимfooz.ru

Скандал із російським співаком Сергієм Лазарєвим набирає обертів, йдеться на tsn.ua. Депутат петербурзького парламенту Віталій Мілонов не обмежився своїм повідомленням у Twitter, що Лазарєву в Росії тепер доведеться «виступати у туалеті».

Російський законодавець пішов далі й направив відкритого листа відомим російським музичним продюсерам Ігорю Крутому, Ігорю Матвієнку, Євгену Фрідлянду, Максиму Фадєєву, Віктору Дробишу, Євгену Фінкельштейну та Барі Алібасову. У зверненні депутат просить припинити будь-яку співпрацю з артистом Сергієм Лазарєвим.

Політик каже, позиція співака щодо Криму неприпустима для російського артиста, який вважає своєю батьківщиною Росію і виступає на російській сцені. Депутат просить продюсерів не розпочинати, або ж припинити будь-яку співпрацю з Лазарєвим до того часу, поки він публічно не попросить пробачення за свій вчинок. Нагадаємо, Лера Кудрявцева підтримала екс-коханого Лазарєва і його позицію щодо України. Ведуча засудила депутатів, які почали цькувати артиста за підтримку України.

Нагадаємо, що раніше Сергій Лазарєв заявив, що Крим - це не Росія.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter