«Ранок» на «Інтері» запустить спеціальні дитячі рубрики на час шкільних канікул

Теми
Наталія Сіробаб26 червня 2014 о 09:211393 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Ранок» на «Інтері» запустить спеціальні дитячі рубрики на час шкільних канікул
На час літніх шкільних канікул програма «Ранок» на телеканалі «Інтер» запускає низку спеціальних рубрик для дітей.

«Ранок» на «Інтері» запускає спеціальні дитячі рубрики на час шкільних канікулinter.ua

Про це йдеться на telekritika.ua. Зокрема, рубрика «Таблоїд» буде присвячена секретам створення кращих дитячих фільмів і телепрограм. Серед найближчих тем – «Радянські мультфільми, які підкорили світ», «Старі добрі новорічні казки», «Закулісні секрети фільму «Мері Поппінс, до побачення»,«Актори, які озвучували мультфільми»,«З кого малюють мультяшних героїв»,«Як склалася доля акторів, які зіграли героїв дитячих казок»,«Режисери-казкарі»,«Секрети створення улюблених радянських мультфільмів»,«Закулісні секрети фільму «Гостя з майбутнього».

Також у будні в ранковому ефірі «Інтера» виходитимуть нові мультфільми. Зокрема, цього тижня стартує мультсеріал про пригоди «Баранчика Шона».

Рубрику з ранковою зарядкою для дітей на каналі вестиме призер Олімпійських ігор Денис Силантьєв.

А рубрика «Клуб IQ-мам», за повідомленням прес-служби, буде допомагати батькам вирішувати найактуальніші дитячі проблеми на час літніх канікул. Наприклад, як правильно вибрати малечі велосипед.

Нагадаємо, що «Ранок» на «Інтері» виходить у будні з 7.00 до 10.00.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter