Премію «Ніка» отримала кінокартина «Географ глобус пропив»

Теми
Наталія Сіробаб4 квітня 2014 о 08:491271 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Премію «Ніка» отримала кінокартина «Географ глобус пропив»
У Росії відбулося вручення престижної кінопремії «Ніка». Особливо відзначили цього року фільм «Географ глобус пропив».

Премію «Ніка» отримала кінокартина «Географ глобус пропив»ru.wikipedia.org

Драма Олександра Велединського оповідає про молодого біолога, який через безгрошів’я та безробіття змушений влаштуватися працювати в школу вчителем географії. Головні ролі в картині виконали Костянтин Хабенський і Олена Лядова. Обидва учасники цього акторського дуету були названі «акторами року», пишуть на сайті artnews.in.ua. Номінації вручалися за підсумками 2013-го.

Драму «Географ глобус пропив» позитивно зустріли кінокритики. Фільм удостоївся нагороди «Кінотавр» на сочинському кінофестивалі. За режисерську роботу кінокартина також отримала нагороду «Золотий орел». Премія «Ніка» відзначила «Географа» як кращий фільм року.

Президент премії «Ніка» режисер Андрій Кончаловський під час вручення престижної нагороди від себе додав, що ще кілька років тому був досить скептично налаштований до російського кінопрому. За його визнанням, останніми роками в російському кіно з’явилося кілька справді сильних акторів, почали зніматися хороші фільми, що стало для режисера приємною несподіванкою.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter