Педан: «Я намагався бути поганим»

Теми
Наталія Сіробаб26 квітня 2014 о 14:101469 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Педан: «Я намагався бути поганим»
Ведучий «Нового каналу» зізнався у юнацьких злочинах.

Педан: «Я намагався бути поганим»andartists.com

Про це йдеться на сайті vchaspik.ua. У черговому випуску «Педан-Притула Шоу» обговорять тему «Погані хлопці і хороші хлопці – хто кращий?». Олександр Педан, звичайно ж, став на бік «хороших», адже Сашу недарма ще з часів Comedy Club називали «Ангелом».

– Я ніколи не був «поганим хлопцем», – зізнається Педан. – Хоча в юності, може, і хотілося вважати себе таким. І якісь спроби були. Наприклад, випускний після 9-го класу я закінчив у міліції. Хоча особливо не хуліганив: просто правоохоронці не пустили нас до закладу, а ми з друзями висловили все, що про них думаємо. Ті почули, образилися й одразу ж «запакували» нас в бобик. Загалом, світанок ми таки зустріли. У КПЗ.

До твердження про те, що дівчата віддають перевагу «поганим хлопцям», Педан ставиться скептично:

– Може, це і не міф, але, думаю, «поганих хлопців» дівчата люблять в певному віці. А потім, швидше за все, «обпікаються» на першому-другому. І розуміють, що для життя і сім’ї потрібні зовсім інші люди. Ось у тому ж ніжному віці я і намагався бути поганим. А потім це все минулося.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter