Педан і Притула – про дозвілля з дітьми

Теми
Наталія Сіробаб26 березня 2014 о 12:314110 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Педан і Притула – про дозвілля з дітьми
Незважаючи на складний знімальний графік, ведучих «Педан-Притула Шоу» неможливо звинуватити в тому, що вони погані батьки.

Педан і Притула – про дозвілля з дітьмиФото із сайту hronika.info.

обота роботою, але шоумени завжди пам’ятають, що найголовніше в житті. Вони з задоволенням проводять час зі своїми дітьми, пишуть на сайті tvgid.ua.

Саша Педан зізнався: «Чоловіки – великі діти. І це проявляється в усьому, в тому числі й у проведенні часу з дитиною. Ми з моєю донькою Лерою дуже активні. Іноді дружина приходить, а півбудинку розгромлено. Навіть жартували, що простіше замінити квартиру, ніж прибрати її після наших із Лерою розваг. Останнім часом, щоб не доводити дім до хаотичного стану, ми з донькою майструємо різні вироби або катаємося на роликах».

Сергій Притула розповідає, що одне з улюблених спільних занять із сином Дмитром – перегляд сімейного фото й відеоархіву.

«Кожного разу, коли ми з сином приїжджаємо до родичів у Збараж, чуємо: «Боже, як Діма виріс!». Але для мене він залишився колишнім. Любимо разом із сином переглядати його фотографії або відеозаписи. А їх накопичилося дуже багато! Добре, що була можливість записувати його маленького ледь не кожного дня. Зараз сину п’ять із половиною років. Дивлюся на його мінливі риси обличчя, емоції... Спостерігаю, як із кожним роком він стає все більш дорослим і серйозним», – розповів ведучий.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter