Маша Єфросиніна пішла з «Нового каналу»

Теми
Наталія Сіробаб9 червня 2014 о 13:002600 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Маша Єфросиніна пішла з «Нового каналу»
Телеведуча заявила, що не бачить перспектив для свого творчого розвитку і вирішила піти з «Нового каналу».

Маша Єфросиніна пішла з «Нового каналу»

Про вагітність Маші Єфросиніної преса заговорила після того, як в Інтернеті з’явилися знімки телеведучої з круглим животиком під час прогулянки. Маша довго приховувала цей факт від сторонніх, повідомляють на сайті joinfo.ua.

Однак зміни відбулися не тільки в сім’ї телеведучої, але і в роботі. Маша Єфросиніна заявила у своєму блозі про те, що звільняється з «Нового каналу».

Маша Єфросиніна пішла з «Нового каналу»

Причиною тому стала відсутність перспектив кар’єрного зростання. Хоч телеведуча і йде «в нікуди», у неї багато перспективних ідей, які вона сподівається втілити в життя. На своїй сторінці у «Фейсбуці» Єфросиніна написала, що це рішення їй далося непросто. Вона також поскаржилася на те, що її новому проекту «сюрприз!» так і не судилося потрапити на екрани телевізорів, але вона вклала в нього душу.

Маша також зазначила, що порівняно з тим, що зараз відбувається в країні, її звільнення – це дрібниця, яку можна пережити.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter