Лазарєв відчув біль українців і заявив, що Крим – це не Росія

Теми
Наталія Сіробаб23 червня 2014 о 11:241130 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Лазарєв відчув біль українців і заявив, що Крим – це не Росія
Співак не боїться, що в Росії за підтримку українського народу йому може бути зле.

Лазарєв відчув біль українців і заявив, що Крим – це не Росіяglamurchik.tochka.net

Суддя шоу «Голос країни» Сергій Лазарєв підтримав українців і заявив, що чудово їх розуміє, йдеться на tsn.ua. За словами співака, він бачив на власні очі, чому люди пішли проти влади. Лазарєв впевнений, що людям остогидла влада. «У людей настільки наболіло, що відбувся цей прорив», – прокоментував артист зимові події на Майдані в центрі Києва. В інтерв’ю Каті Осадчій співак відверто заявив, що для нього Крим був і лишається українським. Саме тому, за словами Сергія, він не бере участі у масових концертах російських зірок, які наразі проходять у Криму.

«Для мене Крим не Росія. Уся ця загальна радість із приводу нібито повернення АРК до Росії – цієї ейфорії не поділяю. Я вже так звик, що приїжджаю в Ялту – це Україна. Мені пропонували виступити в Криму, але я відмовився. Не знаю, як мені поводитися», – поділився Лазарєв.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter