Кличко одружиться на Хайден Панеттьєрі наприкінці жовтня

Теми
Наталія Сіробаб29 липня 2014 о 07:013653 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Кличко одружиться на Хайден Панеттьєрі наприкінці жовтня
У Києво-Печерській лаврі підтвердили, що вінчання заплановане на кінець жовтня – вже після бою з Пулєвим.

Кличко одружиться на Хайден Панеттьєрі наприкінці жовтняsport.obozrevatel.com

За інформацією segodnya.ua, вінчання Володимира Кличка і Хайден Панеттьєрі відбудеться в Києво-Печерській лаврі, але не через місяць.

Нещодавно в ЗМІ з’явилося повідомлення, що весілля боксера та актриси заплановане на День Незалежності, 24 серпня. Однак викликало великі сумніви, що Володимир і Хайден поєднуватимуться шлюбними узами саме цього дня. Адже 6 вересня Кличко-молодший проведе бій у німецькому Гамбурзі з болгарином Кубратом Пулєвим. Тож у серпні Володимир буде зосереджений на підготовці до поєдинку. За традицією, український чемпіон готуватиметься у тренувальному таборі в австрійському Гоїнгу, і навряд чи буде відволікатися на приготування до весілля. Ось після бою з Пулєвим – інша справа.

«Сегодня» отримала підтвердження, що йдеться про осінь.У Києво-Печерській лаврі виданню зазначили, що існує попередня домовленість про церемонію вінчання Кличка-молодшого і Хайден в одному з храмів православної святині України, і орієнтовна дата – кінець жовтня.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter