Донька Сумської змінює українське громадянство на російське

Теми
Наталія Сіробаб19 березня 2014 о 11:033643 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Донька Сумської змінює українське громадянство на російське
Донька української зірки Ольги Сумської Антоніна, яка зараз навчається у Москві у Щукінському училищі, вирішила змінити громадянство.

Ольга Сумська з донькою. Фото з сайту mynews-in.net

Про це йдеться на сайті tsn.ua. За словами Сумської, наразі донька вирішила змінити українське громадянство на російське і вже оформлює паспорт у Росії.«Важко нам зараз. Сьогодні йдеться про те, що Антоніна змінюватиме громадянство. Вона сьогодні цим займається, і в неї, я сподіваюся, буде паспорт громадянки Росії. Гроші ми вже заплатили. Паспорт коштує півмільйона карбованців», – розповіла акторка. За словами артистки, рішення відмовитись від українського громадянства належить самій Тоні. Однак Ольга її не засуджує і пояснює це тим, що донька не знайшла роботи у рідній країні, тому поїхала до Росії шукати місце під сонцем.«Зрозумійте мене і не робіть із цього галасу. Про російське громадянство йшлося ще минулого року. Адже отримати нормальну роботу з українським паспортом, навчаючись у Москві, нереально. Якщо ти хочеш працювати в Росії, а вона мріє грати у театрі Вахтангова, то це необхідність. Це робочий паспорт. Не більше», – пояснила Сумська. Також вона згадала події на Майдані 10-річної давнини.«Ми вже переживаємо другу революцію. 10 років тому я однією з перших стояла на Майдані. За це була звільнена з театру Лесі Українки. І ніхто з тієї влади не захистив. Ніхто. Просто витерли ноги. Донька будує своє життя», – підсумувала Ольга.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter