Автор «Секретних матеріалів» створить серіал про законспіровану військову базу

Теми
Наталія Сіробаб2 квітня 2014 о 09:091455 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Автор «Секретних матеріалів» створить серіал про законспіровану військову базу
Кріс Картер, автор і творець культових «Секретних матеріалів», взявся за роботу над новим серіалом «Зона 51».

Автор «Секретних матеріалів» створить серіал про законспіровану військову базуcelebs101.com

Цей телепроект замовлений телеканалом AMC. Сюжет «Зони 51» розповість історію однойменної військової бази в Неваді, яку без перебільшень називають найсекретнішою в Америці за всю історію, повідомляють на сайті tvgid.ua. Посприяє написанню сценарію книга журналістки Енні Джейкобс, присвячена «Зоні 51», в якій вона розвінчала популярні міфи про це місце та поспілкувалася з колишніми її працівниками.

На конспірологічний характер майбутнього серіалу натякає відома історія, пов’язана з цією зоною. Існує думка, що 1947 року під Розуеллом сталася аварія корабля, наповненого інопланетянами. Насправді в цьому місці розбився радянський літальний апарат, на якому вивезли людей із вадами за наказом Сталіна. Кріс Картер наразі займається написанням сценарію для «Зони 51», тож про терміни виходу проекту в ефір поки не йдеться.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter