Жіночі звички, які дратують чоловіків

Територія жінки
11 листопада 2014 о 08:171737 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Жіночі звички, які дратують чоловіків
Дізнайтеся, що саме у вашій поведінці може дратувати кохану людину

Жіночі звички, які дратують чоловіківФото з сайту dobrenok.com

Вивести з себе чоловіка може абсолютно будь-яка жіноча звичка – так заявляє представник сильної статі, психолог, Владислав Божедай, але що саме буде найбільше дратувати, вже залежить від характеру кожного окремого партнера. У різних чоловіків – різна реакція на одні й ті ж дії жінки, наприклад, одному подобається, як його дружина носить по дому його сорочки та футболки, іншого це стане сильно дратувати. Психолог в таких ситуаціях рекомендує проявляти уважність до деталей і вчасно помічати невдоволення чоловіка, щоб уникати конфліктних ситуацій, – пишуть на dobrenok.com.

Слід зазначити, що жіночі звички починають дратувати чоловіків не відразу, а тільки через рік спільного життя. Це пояснюється впливом гормонів на емоційну сферу обох партнерів - на романтичній стадії відношенні, коли чоловік і жінка ще закохані одне в одного, вони не помічають реальних недоліків один одного. Як тільки пройде гормональний сплеск, у подружжя немов «відкриваються очі», і їх починає дратувати ті дії, які раніше здавалися дуже милими. Саме тому жінці не варто закочувати істерику, коли чоловік зробив зауваження по якомусь приводу – слід для початку з'ясувати, що викликало в нього роздратування і чому. Деякі жіночі звички здатні вивести з себе будь-якого чоловіка.

Найбільш болісно чоловіки сприймають звичку постійно спізнюватися. Зазвичай жінка не приходить вчасно на зустріч з двох причин: перша – вона хоче продемонструвати свою владу над чоловіком, і друга - вона дійсно не бажає йти на зустріч. До цієї проблеми рекомендується ставитися з розумінням, оскільки особам жіночої статі завжди потрібно більше часу на збори. У сім'ї можна обговорити який час слід відводити на збори і поставити для цього таймер. Чоловік у цей час не має права пред'являти претензія дружині, надаючи їй можливість спокійно зібратися.

Жіноча звичка маніпулювати за допомогою сліз, шантажу, скандалів дратує чоловіків, так як якщо дружина почала керувати чоловіком. Відомо, що маніпулювання будь-ким - це прояв влади, а де присутня влада - немає місця для любові. Звичайно, існують чоловіки, якими можна управляти, але звичайно це - депресивні люди, що мають проблеми з сексуальним потягом. В такому випадку, буде краще спокійно обговорювати всі проблеми за столом переговорів, і відкрито просити свого чоловіка про допомогу і підтримку. Чоловік краще сприймає звичайні і зрозумілі домовленості, ніж диктаторські замашки.

Забудькуватість жінки викликає, напевно, найбільшу кількість негативних емоцій. Не варто ображатися на чоловіка, якщо в черговий раз з його уст злетіла фраза «Ти така неуважна! Нічого не можеш запам'ятати! ». Цілком ймовірно, що дійсно варто переглянути власну поведінку та переглянути розклад. Жінка стає забудькуватою, коли в шлюбі зростає навантаження домашніми клопотами, до того ж залишаються робочі обов'язки. В кінцевому підсумку вона не може з великим потоком інформації, так як головний мозок і так перевантажений. Можливо, також що жінка инфантильна, тоді цим слід або змиритися, або переглянути навантаження. Спеціаліст рекомендує подружжю рівномірно розділити домашні обов'язки і відповідальність, за кожен конкретний випадок має відповідати той, у кого буде краще це виходити. Наприклад, чоловік - пам'ятає всі терміни погашення кредитів і комунальних платежів, а дружина займається закупівлею необхідних продуктів харчування і побутової хімії.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter