Зважені та войовничі: у Полтаві пройшла церемонія зважування перед турніром ММА

Спорт
Андрій Іванов8 липня 2016 о 08:42867 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Зважені та войовничі: у Полтаві пройшла церемонія зважування перед турніром ММА
Напередодні рейтингового турніру ММА «На грані», що відбудеться у Полтаві 8 липня, бійці пройшли процедуру зважування.

Зважені та войовничі: у Полтаві пройшла церемонія зважування перед турніром ММАПолтавець Дмитро Микуця, який буде битися у ваговій категорії понад 100 кілограмів

Церемонія проходила у центрі міста, тому подивитися її міг кожен бажаючий.

– Публіка має змогу ознайомитися із бійцями, які демонструватимуть високий клас вже під час боїв, – розповів Ігор Онопрієнко, один з організаторів змагань, старший тренер клубу Branibor Team, керівник полтавського округу MMA Pro Ukraine. – Заплановано 12 поєдинків та невеличка шоу програма. З’їхалися бійці з усіх регіонів України. Ми як організатори старалися урізноманітнити контингент. Саме тому ми маємо тут представників з усіх частин країни, які приїхали до нас у Полтаву.

Одне із завдань турніру – познайомити публіку зі змішаними єдиноборствами, а також показати, що українська та полтавська школи ММА мають своїх іменитих спортсменів. Адже багато із них виступають на міжнародному рівні і дуже відомі у близькому зарубіжжі.

Слід відзначити, що певною родзинкою вечора буде жіночий бій полтавки Анни Кузьменко проти Алли Лісової з Чернігова.

Зважені та войовничі: у Полтаві пройшла церемонія зважування перед турніром ММААнна та Алла

Після церемонії зважування відбулася прес-конференція, питання могли поставити і журналісти, і глядачі. Відповідаючи на питання, бійці стримано коментували слабі та сильні сторони своїх суперників. Один із учасників Максим Мельник відповів досить оригінально, похваливши суперника, та зазначив, що «на жаль його доведеться бити».

А завершився вечір автограф сесією.

Зважені та войовничі: у Полтаві пройшла церемонія зважування перед турніром ММАМаксим Мельник (Полтава) та Султан Каламахунов (Миколаїв)

Довідка «Кола»:
Змішані бойові мистецтва (англ. Mixed Martial Arts, MMA) – вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Основу змішаних бойових мистецтв складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьба, дзюдо, дзюдзюцу тощо) і класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг).

Читайте також: «Ворскла» зіграла внічию з сербами

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter