Юнацький склад «Ворскли» проведе чотири товариських гри

Спорт
Андрій Іванов11 липня 2016 о 17:39583 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Юнацький склад «Ворскли» проведе чотири товариських гри
Вже близько тижня вийшов з відпустки і працює юнацький склад «Ворскли» під керівництвом тренерського штаба Вадима Мандрієвського.

http://www.vorskla.com.ua/img/news/1433961317.jpgФото, текст та відео - ФК «Ворскла»

За цей час тренери встигли передивитися чимало молодих гравців, які хочуть розпочати свій шлях у великий футбол саме з «Ворскли». Як розповів Вадим Мандрієвський, у пріоритеті детальне вивчення потенціалу своїх виконавців. Також у планах «Ворскли» U-19 – чотири спаринги.

– На цьому тренувальному зборі дві основних задачі: перегляд футболістів та підготовка до чемпіонату, – говорить Вадим Мандрієвський, старший тренер юнацького складу «Ворскли». – Велика кількість наших вихованців перейшли у дубль, тому ми фактично будемо робити нову команду та одночасно дивитися на нових футболістів. Велику увагу приділяємо вихованцям нашої школи – 1999 та 2000 роки народження. Також до нас приїздять хлопці з інших міст. Ми працюємо комплексно, тобто одночасно над фізичними кондиціями тих хлопців, які у нас на контракті та шукаємо нових футболістів. Провели одну двосторонню гру. Ми задоволені тим, як працюють наші футболісти, крім того є деякі перспективні хлопці. Також є цікаві вихованці нашої школи. Думаю, підпишемо кількох гравців.

Перший товариський матч «Ворскли» U-19 планується 18 липня. А потім – 23, 26 та 29 липня. Можливі суперники – однолітки з «Зірки», «Шахтаря», «Дніпра» та «Олександрії». 6 серпня у юнаків «Ворскли» перша календарна гра – вдома з «Динамо».

Читайте також: «Ворскла» у спарингу на останніх хвилинах дотиснула хорватів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter