«Ворскла» зіграє з хорватами у Полтаві

Спорт
Андрій Іванов23 липня 2016 о 11:00955 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Ворскла» зіграє з хорватами у Полтаві
Інспекція з УЄФА працювала на полтавському стадіоні «Ворскла» протягом майже двох днів.

Інспекція з УЄФА працювала на полтавському стадіоні «Ворскла» протягом майже двох днів. Чиновники Європейської футбольної асоціації ретельно, до сантиметру, вивчили кожне приміщення головної спортивної арени Полтавщини. Головна мета їхнього візиту – перевіФото та текст - прес-служба ФК «Ворскла»

Чиновники Європейської футбольної асоціації ретельно, до сантиметру, вивчили кожне приміщення головної спортивної арени Полтавщини. Головна мета їхнього візиту – перевірити готовність стадіону до ігор групового етапу Ліги Європи, звісно у випадку, якщо туди «Ворскла» кваліфікується.

Про недопущення «Ворскли» на попередніх етапах – мова не йдеться. Минулого року були питання безпеки, враховуючи той факт, що Полтава – найближча точка із міст Ліги Європи до зони конфлікту збройних сил України та сепаратистів. Проте, враховуючи минулорічний досвід проведення матчу Ліги Європи, УЄФА призначили місцем гри третього кваліфікаційного етапу між «Ворсклою» та «Локомотівою» – стадіон «Ворскла» ім. Бутовського.

«Нам не звикати до таких візитів. – говорить генеральний директор ФК «Ворскла» Дмитро Яворський, - вони хоча й планового характеру, але кожна наступна інспекція залишає свої особисті побажання, враховуючи, що УЄФА щороку ставить все більш жорсткі вимоги до організації ігор під егідою асоціації. Всі рекомендації нами занотовано, вже зараз приступаємо до вирішення найголовніших питань».

Що ж до проведення матчів групового етапу, тут потрібно вирішити ряд питань що стосуються інфраструктури стадіону. Шляхи до вирішення значної частини питань вже вдалося розпланувати, завдяки співпраці менеджерів клубу та представників УЄФА.

Читайте також: У Швейцарії визначили потенційних суперників для «Ворскли»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter