«Ворскла» програла товариську зустріч румунському «Клужу»

Спорт
Андрій Іванов5 липня 2016 о 13:18602 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Ворскла» програла товариську зустріч румунському «Клужу»
ТМ «Ворскла» - ЧФР «Клуж» (Румунія) – 0:2

3 липня 2016 року. 18:00. Словенія, м. Рогатець. +24 градуси. Похмуро. 50 гладачів. ТМ «Ворскла» - ЧФР «Клуж» (Румунія) – 0:2 «Ворскла»: Шуст, Сапай (Квасний, 60), Дитятьєв (Даллку, 74), Пердута (Сімінін, 46), Скляр (Мельник, 46), Чеснаков, Ткачук (БоФото та текст - ФК «Ворскла»

3 липня 2016 року. 18:00. Словенія, м. Рогатець. +24 градуси. Похмуро. 50 глядачів.

«Ворскла»: Шуст, Сапай (Квасний, 60), Дитятьєв (Даллку, 74), Пердута (Сімінін, 46), Скляр (Мельник, 46), Чеснаков, Ткачук (Бобров, 87), Голодюк (Одарюк, 60), Хльобас (Кобахідзе, 60), Бартуловіч (Ребенок, 46), Коломоєць (Бараннік, 46). Головний тренер: Василь Сачко

У першій контрольній грі словенського збору Василь Сачко задіяв ледь не всіх виконавців, які наразі є в обоймі команди. З особистих причин не змогли взяти участь у грі Довгий та Шиндер.

У першому таймі попри хороший контроль м’яча та зо три майже стовідсоткових моменти на взяття воріт румунської команди забити не вдалося, а ось на 31-й хвилині гри подача з кутового біля воріт Шуста призвела до того, що нападник «Клужа» в падінні через себе з близької відстані розстріляв полтавську «рамку». З-поміж ворсклян хороші моменти були в Хльобаса, Бартуловіча та Коломойця.

На 52-ій хвилині румуни знову святкували гол після «стандарту» й невідпорного удару головою під поперечку – 0:2. Майже впродовж усього другого тайму йшла гра на зустрічних курсах, подекуди з територіальною перевагою полтавської команди, але шансів забити було не так вже й багато. Варто сказати про надзвичайне старання Кобахідзе, який, до речі, сам мав шанс відзначитися і партнерам вдало асистував.

Після гри наставник «біло-зелених» Василь Сачко, звертаючись до хлопців, сказав, що це всього лише поразка в одому з матчів поточного збору, але й вона дала певний матеріал для аналізу. В деталях тренери й футболісти розбиратимуть цю гру вже завтра в залі для теоретичних занять.

Наступну гру «Ворскла» зіграє 6-го липня двома складами проти сербського «Вождоваца».

Читайте також: Молодь "Ворскли" зазнає мінімальної поразки у першому спарингу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter