Василь Сачко: «У мене є питання до бокового арбітра»

Спорт
Андрій Іванов30 травня 2015 о 10:351046 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Василь Сачко: «У мене є питання до бокового арбітра»
Вашій увазі інтерв’ю Василя Сачка, головного тренера «Ворскли», після нічиєї с «Зорею» телеканалу «Футбол-1».

Василь САЧКО: «У мене є питання до бокового арбітра»Фото: Спорт-експрес

Про суддівство та гру

«Я хочу сказати, що у мене є питання до бокового арбітра в епізоді з голом у наші ворота. Я не буду багато говорити про суддівство, але вилучення сумнівне. Був контакт – удар в ноги. Так, Шиндер впав, але ніякої симуляції не було. Я, повторю, претензій до суддів не маю, але в деяких моментах потрібно їм розбиратися. Рахунок – закономірний, бойова нічия. Ми хотіли перемогти, як і «Заря». Сподіваюсь, вболівальникам гра сподобалась. У нас було невеличка перевага, були моменти, щоб забити. Я задоволений змістом гри, подякував хлопцям за бажання грати.»

Про сезон

«П’ять турів тому, ніхто б не подумав, що боротимемося за четверте місце».

Про трансфери та Маркоскі

«Переходи в футболі – невід’ємна частина кожної команди. Ми хочемо залишити кістяк команди. Є певні виконавці, якими плануємо посилитися, можливо хтось піде з команди.

У Йована закінчився контракт. Ми йому пропонуємо роботу в «Ворсклі». Це буде його вибір. Він відчуває, що може пограти, але у нас підростає молодь. Будемо вирішувати. Йован це легенда Полтави. Ми подякували йому. Я говорив з почесним президентом, ми зробимо йому подарок та пропонуємо роботу в клубі».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter