В Україні збираються реформувати галузь фізичної культури і спорту

Спорт
Юлія Обелець3 листопада 2014 о 12:151199 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні  збираються реформувати галузь фізичної культури і спорту
Спортивні школи можуть стати спортивними клубами.

В Україні збираються реформувати галузь фізичної культури і спортуВ Україні збираються реформувати галузь фізичної культури і спорту. Фото webgorlovka.com.ua

У Міністерстві молоді та спорту України збиралися працівники та директори регіональних

центрів фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" щодо обговорення принципів здійснення реформування та розвитку сфери фізичного виховання та спорту.

Учасники наради, зокрема, обговорили проект реформи в галузі фізичної культури і спорту та ідеології змін до Закону України "Про фізичне виховання та спорт". Ініціатори роз'яснили важливість реформування існуючої системи спортивних шкіл та трансформації їх у спортивні клуби без зміни форми власності, підвищення ролі та статусу спортивних федерацій як центрів управління видами спорту.

– Нам потрібно йти у правильному напрямку і зробити кілька правильних кроків, щоб спорт став на службу кожній людині, сім'ї, громаді. Масовий спорт, спорт вищих досягнень та взаємовідносини між державою, територіальними громадами та суб`єктами спортивної сфери повинні реформуватися непослідовно, а реформуватися одночасно, – цитують на Урядовому порталі Дмитра Качуровського, голову робочої групи з підготовки проекту реформ.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter