У "Ворсклі" проводять дитячий турнір на честь загиблого президента клубу

Спорт
Андрій Іванов27 травня 2015 о 19:01858 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У "Ворсклі" проводять дитячий турнір на честь загиблого президента клубу
У змаганнях беруть участь вісім команд з України.

У Фото: ФК "Ворскла"

Сьогодні, 27 травня, на стадіоні «Ворскла» відбулося урочисте відкриття дитячого футбольного турніру пам’яті Олега Бабаєва.

На відкритті побували гравці основного складу «Ворскли» та тренерський штаб. Василь Сачко, головний тренер «Ворскли» побажав хлопцям вдалих ігор та проявити себе. Пригадав Василь Вікторович і про Олега Бабаєва як про людину, яка багато зробила для полтавського клубу.

– Він назавжди залишається в наших серцях. Я попрошу пам’ятати про цю людину, – підкреслив Василь Сачко.

Вже пізніше у розмові з журналістами Василь Вікторович закликав дітлахів займатися футболом.

– Телефонуйте до клубу, вам тут усе розкажуть, – запрошує Василь Сачко. – Тут є спеціалісти, тренери, які грали у «Ворсклі», які постійно займаються підвищенням кваліфікації, ліцензуванням. Я пригадав своє дитинство, у мене не було таких умов, я не грав на таких полях, за виключенням змагань. А у хлопців є всі умови у «Ворсклі» для комфортних тренувань. Футбол розвивається, закаляє та виховує. Він допомагає у становленні особистості.

Капітан «Ворскли» Арменд Даллку, сказав, що Олег Бабаєв – архітектор «Ворскли». Також капітан відмітив, що він пишається тим, що команда виконала завдання загиблого Президента – потрапляння до єврокубків.

Після усіх промов, присутні вшанували пам'ять Олега Мейдановича хвилиною мовчання. А пізніше капітани усіх восьми команд під гімн України підняли державний прапор.

Баталії точитимуться на полях з натуральним покриттям у селищах Крутий Берег та Нижні Млини. Команди гратимуть два тайми по 25 хвилин 11 на 11. При цьому, згідно умов регламенту, кількість замін, які тренери зможуть використати, необмежена.

Окрім команди клубу-організатора, «Ворскли» у змаганнях беруть участь: «Металіст» (Харків), «Металург» (Запоріжжя), «Гірник» (Кривий Ріг), «Мрія» (Куп’янськ), КДЮСШ-2 (Кіровоград), «Дніпро» (Черкаси), «Іллічівець» (Маріуполь).

Нагадаємо, що двоє гравців "дорослої" "Ворскли" поновили контракти.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter