У Полтаві змагалися каратисти

Спорт
Андрій Іванов2 лютого 2016 о 12:42857 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві змагалися каратисти
30 січня у Полтаві вдруге провели Відкритий Чемпіонат Полтавської області з кемпо-карате.

У Полтаві змагалися каратистиУ Полтаві відбулися змагання з карате. Фото – з соцмережі

18 спортивних клубів з дев’яти міст (Золотоноша Черкаської області, Охтирка Сумської області, Прилуки Чернігівської області, Лубни, Хорол, Прилуки, Кременчук, Комсомольськ, Полтава, Харків) представляли 180 спортсменів.

Змагались спортсмени різної підготовки, випробування проходили в різних розділах. Перші місця серед команд вибороли харків’яни, «срібні» призери – спортивний клуб «Торнадо» (Полтава) третє місце у Охтирки, СК «Легіон». Допомагало у проведенні турніру Управління у справах, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Довідка «Кола»:

У перекладі з японської «кемпо» означає «закон кулака». Виник цей напрям в Окінаві в 15-16 столітті як спосіб ведення бою китайського кунг-фу. У 15-17 столітті термін стали використовувати як «Окінавський рукопашний бій». У старовину кемпо і карате в Окінаві означало одне і теж. Розподіл відбувся лише у наш час. Кемпо вирізняється захватами, болевими, удушеннями, кидками, робота зі зброєю.

В Україні діє Федерація Кемпо і Кобудо ІКF України – президент Борис Сушинський, володар чорного поясу 6 дану (місто Харків). Офіційний представник Кемпо-Карате у Полтавській області Сергій Постернак.

Читайте також: У Полтаві на турнірі зі змішаних єдиноборств серед ультрас зібрали понад 10 тисяч для АТО

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter