У Полтаві розповіли про децентралізацію у футбольному господарстві

Спорт
Андрій Іванов23 лютого 2015 о 18:02897 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві розповіли про децентралізацію у футбольному господарстві
Андрій Павелко, один із кандидатів на посаду президента Федерації футболу України сьогодні відвідав Полтаву.

У Полтаві розповіли про децентралізацію у футбольному господарстві Андрій Павелко. Фото: ipukr.com

На зустріч з кандидатом прийшли декілька десятків працівників футбольної сфери Полтавщини. Зокрема, дитячі тренери та їхні вихованці, ветерани полтавського футболу, керівники спортивних товариств та Полтавської обласної федерацій футболу та міста. Головна ідея передвиборчої програми, Андрія Васильовича – децентралізація, не тільки в українській владі, а і у футболі. Саме про цю передачу повноважень «на місця» журналіст «Кола» і розпитав у Андрія Павелка:

- Якщо ми бажаємо привернути увагу на районі, міські та обласні федерації, ми неповинні сидіти у Києві, у Федерації футболу, та уповати на роботу тільки з «вершками» - національною збірною, УЕФА та ФІФА. Тобто там – де можна отримати гроші. Найголовніше – не лінитися фізично бути на територіях. Приїздити туди, проводити там збори, наради та виконкоми. Обмінюватися найкращими досягненнями та робити висновки з якихось невдач. Тоді робота місцевих федерацій дасть максимальний ефект. Кожна гривня вкладена у розвиток футболу на цих територіях. Крім того слід привернути увагу до футболу місцевої влади, спонсорів та функціонерів.

Повне інтерв’ю читайте у найближчому номері газети «Коло».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter