У Полтаві пройшов футбольний дитячий турнір

Спорт
Андрій Іванов19 січня 2015 о 13:301274 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві пройшов футбольний дитячий турнір
Під час міжсезоння у Полтаві проходив дитячий футбольний турнір. Цікаві матчі тривали близько тижня та у результаті визначили переможців.

У Полтаві пройшов футбольний дитячий турнір

Цей товариський дитячий футбольний турнір організували тренери. Він
проходив під Полтавою у спортивному комплексі Розсошенці. У ньому брали участь вісім команд з Полтави, Черкас, Дніпропетровська та Каматорська Донецької області. Вік учасників – 10 років.

Перемогу на турнірі святкували представники «Дніпра». Маленькі футболісти з наддніпрянського міста перемогли своїх візаві з «Ворскли» лише за додатковими показниками.

– Маємо подякувати своїм суперникам із Черкас, – відмічає Влад Кулініч, нападаючий «Дніпра». – Вони перемогли, і завдяки цьому, ми здобули перше місце. Втім, ми заслужили на перемогу. Дружня команда у нас, в пас переважно граємо.

Третє місце на турнірі посіли маленькі представники футбольного клубу «Полтава». Також свої індивідуальні призи отримали і найкращі гравці турніру.

- В цьому році дуже довгі зимові канікули, тож ми вирішили організувати для дітей турнір, щоб вони побачили рівень інших учасників, - розповів Петро Чернявський, один із організаторів турніру. - І ми побачили хороші команди, які нам показали гарний рівень футболу.

Організатори планують провести турнір, ще й на весняних канікулах, передає пресс-служба "Ворскли".

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter