«Сухий» мир між «Полтавою» та «Гірник-Спортом»

Спорт
Андрій Іванов1 лютого 2016 о 12:45701 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Сухий» мир між «Полтавою» та «Гірник-Спортом»
Полтавці і комсомольчани зіграли контрольний поєдинок

«Сухий» мир між «Полтавою» та «Гірником-спорт»Фото - ФК «Полтава»

31 січня, ФК «Полтава» на своєму полі провів третій цього року контрольний поєдинок, в якому помірявся силами з комсомольським «Гірник-Спортом», інформує прес-служба ФК «Полтава»

З перших хвилин «городяни» взяли ініціативу в свої руки. Володіння м'ячем було за полтавцями, та й кількість гострих випадів було на їх користь. Але все ж привілей не вилився в забиті голи. Якщо в першому таймі грали в основному гравці головного складу, то на другу половину зустрічі на поле вийшли футболісти, які перебувають на перегляді. Звичайно, гра трохи втратила той запал, який був у першій сорокап'ятихвилинці, зменшилася кількість випадів, але володіння так і залишилося за «городянами». Що стосується суперника, то «гірники» намагалися зіграти на контратаці, але їх рідкісні випади зазвичай не закінчувалися чимось серйозним. Всі три воротаря «Полтави» переважно відпочивали, адже роботи їм гравці з Комсомольська практично не підносили. Контрольний поєдинок так і закінчився сухою нічиєю - 0:0.

Читайте також: ФК «Полтава» перемогла чемпіона області

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter