Полтавки та харків’янки перемогли на волейбольному турнірі в Полтаві

Спорт
Андрій Іванов21 квітня 2015 о 11:25769 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавки та харків’янки перемогли на волейбольному турнірі в Полтаві
Полтавки отримали «золото» і «срібло» турніру.

Полтавки та харків’янки перемогли на волейбольному турнірі в Полтаві Фото: Олега Журавльова

У Полтаві, в двох залах спортивної дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву №2 проходив Всеукраїнський турнір з волейболу «Наталка Полтавка».

У ньому брали участь 17 команд. Серед них: київські, харківські, білоцерківські, полтавські волейболістки.

– Раніше до нас приїздили команди з Німеччини, Польщі, – розповів Андрій Петренко, директор СДЮШОР №2. – Зараз, через ситуацію в країні, вони не беруть участь у турнірі. Не приїхали і росіянки. Втім, найкращі команди України були.

Змагання грали за коловою системою, тобто кожна команда зіграла по грі з кожним суперником. Турнір проходив по двох вікових групах – дівчата 1999 року народження та 2000-го. У першій віковій групі перемогли представниці Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту. Полтавки були другими, а «бронза» дісталася волейболісткам з Білої Церкви. У другій віковій групі, 2000 року народження, перемогли полтавки, «срібло» у спортсменок з Іллічівська, «бронза» – у киянок. Найкращі волейболістки турніру отримали спеціальні призи, а команди-призери – кубки, медалі та грамоти.

Нагадаємо, що вихованки полтавської та миргородської шкіл баскетболу 10-12 років стали другими у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter